سرویس‌ها

در چه سطحی کنار شماییم

کلینیک سرمایه گذاری آکمپلکس در سه سطح پیشاتولید ، ثبت و توسعه کسب و کار همیار شما باشد.

تحلیل ایده | مطالعات بازار

ثبت برند | برندینگ | دیجیتال مارکتینگ

کوچینگ مدیران | کمپین بین المللی

تحقیق توسعه کسب و کار برندینگ دیجیتال مارکتینگ بیزینس آکمپلکس

   مشاوره آنلاین

آکمپلکس پیش از یک کلینیک کسب و کار، همیار شما و شریک بیزینس شماست. سرویس مشاوره آنلاین روزنه ارتباط اولیه ما با شماست. در مشاوره آنلاین شما میتوانید از آکمپلکس آخرین اخبار و رصدهای حوزه بیزینس خود آگاه شوید و از کوچینگ ما در زمینه تحقیق توسعه برندینگ دیجیتال مارکتینگ تبلیغات بیزینس خود بهره بگیرید.

   تحلیل ایده

مکان سنجی، چشم انداز و استراتژی، معرفی ظرفیت های موجود در حوزه فعالیت استارتاپ ها، معرفی مشاوره و آموزش در زمینه کارآفرینی شامل تیم‌سازی، مدیریت و راهبری تیم و کار تیمی ، مشاوره در زمینه نمونه سازی، ساخت نمونه اولیه (MVP)، انتخاب مواد و فرآیند های آن ، مشاوره شیوه های بهینه تولید (سفارشی، کارگاهی، انبوه)، مشاوره نظام های بازخورد مشتریان، نظرسنجی برای بهبود و توسعه محصول، مشاوره جذب سرمایه گذار و ارائه سهم در حوزه استارت آپ ها (هدایت سرمایه)، مشاوره در حوزه شناسایی، جذب، آموزش، ارتقاء و نگهداشت و مدیریت منابع انسانی از جمله سرویس های آکمپلکس در بخش تحلیل ایده به شمار می رود.

   مطالعات بازار

مطالعات بازار در پی شناسایی و گردآوری و تجزیه و تحلیل آن دسته از اطلاعاتی برمی‌آید که به فرصت‌های بهتری در ارائه و عرضه کالا یا خدمات خاصی می‌انجامد یا مشکلات و تهدیدهای پیش روی بازاریابی کالا یا خدمات خاصی را تبیین کرده و راهکارهای برون رفت از مشکلات را ارائه می‌دهد. مفتخریم که در این بخش همیار کسب و کار شما باشیم.

   ثبت برند

مشاوره «ثبت برند» و نیز «ثبت شرکت» با توجه به نیاز و قوانین روز شرایط کسب و کار، از جمله نکات حیاتی برای هر کسب و کاری به شمار می رود که ما مفتخریم اعلام کنیم در این بخش نیز همراه شماییم. سرویس های کلینیک آکمپلکس در ایت زمینه عبارتند از: مشاوره انجام امور ثبتی، مشاوره و انجام امور مالی، مشاوره و انجام امور حقوقی

مشاوره سرمایه گذاری ا کمپلکس

مشاور سرمایه‌گذاری

   برندینگ

برندینگ (branding) یک عمل بازاریابی است که به شکلی پویا به برند شما شکل می دهد. برندینگ به کسب‌وکارتان هویت می‌دهد؛ و این هویت دامنه‌ای گسترده‌تر از محصول و خدماتی که ارائه می‌دهید را شامل می‌شود. برگزاری اتاق فکر، بهره گیری از ایده پردازان مجرب، استفاده از شیوه های نوین برنامه ریزی، استفاده از تمام ظرفیت ها در طراحی استراتژی برند و… از دیگر سرویس های کلینیک اقتصادی آکمپلکس به شما مشتریان عزیز است.

   دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود. مفتخریم که در این فعالیت نیز با سرویس هایی همچون: مطالعات بازار دیجیتال مارکت، بخش بندی بازار، بازاریابی محتوا، تولید محتوای متنی| صوتی| تصویری، مدیریت شبکه های اجتماعی، طراحی و ساخت تارنما، سئوی حرفه ای و… در کنار شما باشیم.

   کمپین تجارت بین الملل

آموزش انعقاد قرارداد و ثبت سفارش،  یادگیری قوانین و مقررات گمرکی کشور وارد کننده و صادر کننده ، اصول فنون مذاکرات تجاری بین الملل،  مطالعه راههای متعدد ارسال و دریافت کالا و نحوه ترخیص آن، واردات کالا از طریق سامانه NTSW و اظهار از راه دور در گمرک EPL،  آموزش آشنایی با امور گمرکی و ترخیص کالا،  مشاوره و آموزش دیپلماسی تجاری، تربیت کارشناس بازارهای بین المللی،  آشنایی با نظام یکپارچه سازی معاملات ارزی، مدیریت زنجیره تامین و… در کمپین تجارت بین الملل آکمپلکس. ما مدعی هستیم که در تمامی مراحل تحقیق توسعه برندینگ دیجیتال مارکتینگ تبلیغات بیزینس شما، همیار شماییم.

تنظیم چارت سازمانی، بازاریابی، امکان سنجی، چشم انداز و استراتژی، راه اندازی کسب و کار، توسعه کسب و کار، انعقاد قرارداد، بهبود فرآیند تولید